Registrací získáte stálou slevu 5%! POZOR! Pokud se ovšem zaregistrujete až v procesu potvrzování objednávky, bude Vám sleva platit až od druhé objednávky!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
Příběh Kindlovky

 

Zdraví není jen nepřítomnost nemoci, zdraví je harmonie; harmonie fyziologických funkcí, životního prostředí i psychosociální harmonie.

Mnozí z nás pociťují stále častěji únavu, rozladěnost a nervozitu. Téměř každý zná bolesti hlavy, problémy zažívacího traktu způsobené stresem nebo zhoršení stavu pokožky. Kdo by neviděl narůstající množství lidí s alergiemi, exémy, astmatem… A tak by se dalo pokračovat ve výčtu tzv. civilizačních chorob dál a dál.

Většina z nich má dva společné jmenovatele: všudypřítomný stále narůstající stres a neschopnost těla zbavovat se tak velkého množství odpadních látek, jakým ho nepřetržitě zásobujeme (potravou, biologicky znehodnocenou vodou, všemožně znečištěným vzduchem atd.). Zkrátka náš život je stále rychlejší a životní prostředí čím dál horší. A přitom – přiznejme si, téměř nikdo z nás dnes už nedělá pro své zdraví tolik, co naše babičky, naši dědové a dlouhé generace před nimi.

Naši předci žili v souznění s přírodou, byli jí blíž a mnohem lépe jí rozuměli. Prostředky pro léčbu svých neduhů hledali zcela logicky také v přírodě. Věděli, že užití léčivých rostlin je klíč k léčení mnohých nemocí i prevencí před nimi. Každý rok drželi očistné sezonní půsty doprovázené pitnými kúrami čistících a harmonizujících bylinných nálevů. Věděli, že tělo je třeba zbavit „odpadů“ nashromážděných za celý rok a napomoci zharmonizování fyziologických funkcí jednotlivých orgánů, což jim v konečném důsledku přineslo i psychickou vyrovnanost a pohodu.

Jeden z nejúspěšnějších čistících čajů, generacemi prověřená směs bavorské bylinářky Müllerové, se stal základem bylinné harmonizační a čistící kúry HARMONY TEA, jak ji pojmenoval český bylinář Roman Kindl. Po něm tedy bylinková směs dostala svůj nynější a finální název – KINDLOVA ČISTÍCÍ BYLINNÁ SMĚS.

Pitnou kúru je třeba aplikovat denně po dobu šesti týdnů, nejlépe dvakrát do roka, ale i častěji dle individuální potřeby. Kromě preventivního působení je vhodná jako podpůrný prostředek při některých klasických medicínských léčebných postupech, hlavně v oblasti péče o zažívačí a trávicí systém, urogenitální oblast, po chemoterapii a při kožních onemocněních – k tomuto účelu ji lze využít i formou koupele.

Harmonizující a čistící schopnost KINDLOVY ČÍSTÍCÍ BYLINNÉ SMĚSI ocení zejména lidé s exponovaným povoláním, jako jsou práce v zakouřeném prostředí, práce s laky a barvivy, ropnými produkty, v chemických provozech atd.. Pročistění organismu je vhodné také před plánovaným těhotenstvím.

Pomozte svému organismu tímto jednoduchým a osvědčeným prostředkem znovu nastolit tolik potřebnou rovnováhu, pocit svěžesti a zdraví!

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Eshop Kindlovka.cz vznikl ve spolupráci s obchodem Zelené zdraví.

Obchod Zelené zdraví

Platební metody

VISAMasterCard

Platební brána ComGate

Kontakty
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-18 hod.)
Copyright 2022 Kindlovka.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz